www.josefholoubek.cz - Nezávislý mladý dobrodruh s touhou po cestování a chutí na překonání výzev
english czech

Není natolik vzdáleného cíle, aby jeho dosažení nestálo alespoň za pokus...

EasyDirection.org

Další směr, kterým bych se chtěl v životě ubírat. Dosavadních 30 let mého života na tomto úžasném světě mi dalo spoustu možností, jak žít a čeho chtít dosáhnout. Spolek EasyDirection.org je koncipován jako studnice inspirace, motivace a realizace nápadů. Na začátku to všechno zahrnuje moje hlavně moje sny a vize, do kterých jsem zasvětil moji přítelkyni a protože k založení jsou potřeba tři, i mojí matku.

Pilotní projekt je První Smysluplná Úklidová Pyramida, který nám pomáhá posilovat naši disciplínu každodenním opakováním jednoduchého cvičení. Jeden z problémů naší společnosti je lenost a neochota vycházet z vyjetých kolejí. Právě tímto projektem má každý šanci pomalinku budovat nějakou každodenní rutinu a zároveň být součástí velkého projektu hned v jeho počátcích. Jako vedlejší výstup pak přichází i uklizený svět.
Chtěl bych, aby zapojení do První Smysluplné Úklidové Pyramidy bylo součástí globálního životního stylu. Nemám kapacity a ani náladu řešit změnu světa v otázce velkých globálních problémů. Nerozumím tomu a jsou tu jiní a zasvěcenější lidé. Ale chtěl bych pomoci se změnou u každého, kdo hledá nějakou životní cestu a třeba právě budování nějakého dobrého zvyku bude prvním krokem.

V jednoduchosti je síla. A touto cestou chci, aby se ubíral i spolek. Jednoduché, spíš inspirativní myšlenky, aby návštěvníci našli ten správný odpich a pustili se do něčeho svého.

logo-osobni

Publikováno: 9.10.2019 20:41