www.josefholoubek.cz - Nezávislý mladý dobrodruh s touhou po cestování a chutí na překonání výzev
english czech

Není natolik vzdáleného cíle, aby jeho dosažení nestálo alespoň za pokus...

9 z 10 lidí potvrdilo zlepšení kvality jejich života

Ano, je tomu skutečně tak. Neuvěřitelných 9 lidí z 10 mi potvrdilo, že už během jednoho měsíce pociťovali zlepšování a zkvalitňování jejich života. Nemuseli užívat žádné léky, nestálo je to víc jak jednu minutu času každý den a přesto přichází viditelné positivní výsledky.

A co se skrývá za úspěchem těchto lidí? Všichni se zapojili do projektu ÚKLIDEM K ÚSPĚCHU, což Cvičení pro posílení disciplíny a udržení motivace při cestě k osobnímu úspěchu.
Vedlejší přidanou hodnotou je svět bez odpadků.
Princip je velice jednoduchý. Každý den pravidelně sebereme a vyhodíme 7 pohozených odpadků.

Cesta k úspěchu je cyklus, který se stále opakuje. Pomocí disciplíny udržujeme motivaci, která rozvíjí nástroje pro jeho dosažení. Pokud nemáme disciplínu, ztrácíme motivaci pro budování nástrojů pro úspěch.

Sám jsem se zapojil a díky pravidelnému opakování posiluji následující oblasti. Zároveň to mohu využívat v osobním i pracovním životě a ulehčit si nepřeberné množství věcí.

10+1 pozitivních důsledků na náš život:

1. Otevřenost novým věcem
2. Všímavost a přemýšlivost
3. Okamžitě vidíme výsledek naší práce
4. Tří „Z“ plán (ZJEDNODUŠIT -> ZRYCHLIT -> ZAUTOMATIZOVAT)
5. Zlepšení rozhodování
6. Snadnější budování rituálů
7. Výstup z komfortní zóny
8. Jít příkladem
9. Být na sebe den co den hrdý
10. Využívání jednorázových věcí několikrát

11. Zlepšujeme svět tím, že dosahujeme svého úspěchu

Je to spolehlivý systém, dostatečně jednoduchý a zároveň široce použitelný a stabilní, abychom ho mohli praktikovat opravdu každý den a kdekoliv na světě.

Nikdy jsme nežili v lepší době, která by nám nabízela takové množství příležitostí k sebrání pouhých 7 odpadků každý den a ani ne jednou minutou našeho času posilovat minimálně deset oblastí pro jednodušší život.

Závěrem bych rád ještě dodal, že už je jen otázka času, kdy se DESÁTÝ dozví o tomto projektu a statistika bude znít 10 z 10 dotázaných potvrdilo zlepšení kvality jejich života.

Přeji vám krásný den a viditelné výsledky.

logo-osobni

Publikováno: 13.12.2019 6:30